JURAN GOLD - ŚLĄSKA SIEĆ LOMBARDÓW...

JURAN GOLD

...NA RYNKU OD 2017 ROKU

GRUPA JURAN - NA RYNKU OD 1993 ROKU!
  • jurangold-baner-0-pozyczka_2021-001-1000x400.jpg
  • jurangold-baner-1-wiosna_2021-001-1000x400.jpg
  • jurangold-baner-2-pozyczka_2021-001-1000x400.jpg
  • jurangold-baner-2-wiosna_2021-001-1000x400.jpg

Tylko u nas korzystnie zastawisz!

Mamy doskonałe warunki pożyczek pod zastaw!

Koszty pożyczki zwane potocznie odsetkami są u nas najniższe! Zachęcamy potencjalnych czy niezdecydowanych Klientów, aby się z nami skontaktowali, my nieodpłatnie, rzetelnie wycenimy towar i obliczymy wyżej wymienione odsetki.

JURAN - Oferta - Pożyczki

Co przyjmujemy pod zastaw?

Dla nas praktycznie każda rzecz posiada jakąś wartość. Chętnie bierzemy pod zastaw złoto i srebro oraz gwarantujemy najwyższą cenę! Jako nieliczni przyjmujemy też brylanty! Ponadto przyjmujemy AGD, RTV, komputery, laptopy, telefony komórkowe, instrumenty muzyczne, elektronarzędzia, aparaty fotograficzne, markowe i złote zegarki, rowery oraz wiele innych rzeczy.

JURAN - Oferta - Biżuteria

Niejednokrotnie można u nas znaleźć istne "perełki". Zdarzają się wyroby zabytkowe, ręcznie robione, pojedyncze i niepowtarzalne wzory. Ponadto posiadamy w sprzedaży biżuterię z brylantami, w oszałamiająco niskich cenach!

U nas zawsze tanio kupisz!

Lombard wystawia do sprzedaży wszystkie przedmioty, których właściciele nie odebrali. Są to zwykle rzeczy używane, lecz zawsze sprawne i sprawdzone. Ceny są nadzwyczaj korzystne. Każdy Nabywca otrzymuje dowód sprzedaży, paragon lub fakturę, w zależności od potrzeby.

Prowadzimy sprzedaż w naszych lombardach oraz w internecie na portalu: Allegro.

Do większości przedmiotów posiadamy opakowania i/lub dokumentację. Na miejscu każdy sprzęt można sobie podłączyć i sprawdzić. Nasi pracownicy chętnie w tym dopomogą.

Dodatkowo dajemy na każdy zakupiony sprzęt 7 dni na jego sprawdzenie. W razie wady ukrytej, która ujawni się w tym czasie, naprawiamy sprzęt w serwisie na nasz koszt, a jeśli nie da się usunąć usterki, zamieniamy przedmiot na inny wolny od wad, a jeśli nie posiadamy podobnego, zwracamy pieniądze.

JURAN - Oferta - RTV

Uwaga! Nie należy samodzielnie ingerować w sprzęt i podejmować prób naprawy! Uszkodzenia mechaniczne lub zalania nie podlegają zwrotowi!


Uwaga!
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje zamieszczane na naszej stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.BRYLANTINI.pl

Nasz sklep internetowy z biżuterią złotą, srebrną oraz z brylantami.

ALLEGRO

Nasz profil na portalu aukcyjnym Allegro.

OLX

Profile naszych sklepów na portalu ogłoszeniowym OLX.